Jeg kunne sikkert latt meg tynge av dårlig samvittighet for en rekke feilgrep gjennom årene, men gjort er gjort ! På ett område derimot kan jeg bøte litt på samvittigheten ved iallfall å holde det jeg lover og det ved hjelp av vår hovedsponsor Asics.
Jeg lovte å trekke to par Asics joggesko blant våre Early Birds: Disse ble vunnet av startnummer 1036 Dagny Viola Björklöf Røine og hennes finske venninne, startnummer 1042 Mikaela Åberg.
I tillegg lovte jeg å trekke to par Asics joggesko blant de som meldte seg på innen nyttår. De som ble trukket ut var startnummer 3028 Nina Wøien Hesselberg og startnummer 7 Inge Nasvik.
Som om ikke det var nok – vi har en ørliten prisoppgang 1.april – meld deg på innen 1.april, så trekker vi ytterligere to par Asics joggesko blant alle som har meldt seg på før lørdag 31.mars kl 23.59 ! Stå på !