Bare ni måneder igjen !

Nei, ingen av oss er gravide – i hvert fall ikke som jeg vet om ! Men idag er det nøyaktig ni måneder igjen til Fjellmaraton 2016. Så hold av datoen. Lørdag 28.mai 2016.

Jeg kan forresten garantere at det blir finere vær på Fjellmaraton i 2016 enn det var i 2015, for verre kan det knapt bli ! Siden vi husker så dårlig, manns minne er ca fjorten dager, så er alt glemt. Fortiden kan vi ikke gjøre noe med – det er i framtiden vi skal leve livene våre.

For å gjøre din framtid litt enklere og litt rimeligere har vi bestemt oss for å «fryse» påmeldingsavgiften fram til 1.oktober. Så hvis du er rask vil prisen for deg være den samme i 2016 som i 2015. Vi gleder oss til å se deg på Beitostølen i slutten av mai !

Legg inn en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s